• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Białe panele

Białe panele

Witam. Zastanawiam się nad tym, aby zakupić białe panele, ale nie jestem zdecydowana.

Czy Waszym zdaniem warto?

12erBis

Posty: 13

 
Panele to akurat grupa produktów, z którą miałem ostatnio całkiem spore doświadczenia, gdyż układaliśmy podłogi w pokoju córki, naszym pokoju oraz w salonie.

Na szczęście byliśmy w stanie w istotnym stopniu ograniczyć wydatki, dzięki szerokiemu asortymentowi sklepów i atrakcyjnym cenom.

Programista

Posty: 26

 
Początkowo wydawało mi się, iż białe panele są głupim pomysłem, albowiem będzie na nich widać każde zabrudzenie, a wręcz każdy pyłek. Potem podpatrzyłem podobne rozwiązanie u znajomych, którzy sobie je chwalili. Postanowiłem iść ich tropem i udało mi się pozyskać faktycznie efektowne panele podłogowe w białym kolorze.

Z perspektywy czasu – nie mam zastrzeżeń!

Thief88

Posty: 18

 
Wybierając sklep z panelami podłogowymi zawsze zwracam spostrzeżenie na aspekty cenowe, które są dla mnie najistotniejsze oraz szerokość asortymentu. Pozostałe kwestie mają dość marginalne znaczenie, bowiem potrafię we własnym zakresie dostosować model odpowiadających mi paneli pod każdym względem, więc pomoc sprzedawcy nie jest mi potrzebna :)

MisiekKce

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że porządne panele nie kosztują 20-30 złotych za metr kwadratowy, a klienci mogą być z perspektywy czasu rozczarowani takim wyborem. Takie podłogi łatwo ulegają eksploatacji, co na pewno nie będzie zadowalające dla klientów.

Selig23

Posty: 25

 
W momencie, gdy wybieracie panele podłogowe to polecam Wam zadbać o to, abyście osiągnęli pożądany kontrast między podłogą a meblami. W tym przypadku klientów ogranicza przede wszystkim własna wyobraźnia oraz możliwości finansowe :)

ZABA0001

Posty: 18

 
W momencie, gdy wybieracie panele podłogowe to polecam Wam zadbać o to, abyście osiągnęli pożądany kontrast pomiędzy podłogą a meblami. W tym wypadku klientów ogranicza przede wszystkim własna wyobraźnia oraz możliwości finansowe :)

LiOx

Posty: 24

 
Długo wahałem się nad wyborem odpowiednich paneli podłogowych i sprawdzałem oferty wielu sklepów.

Ostatecznie mój wybór padł na http://podlogi24.net/wineo-witex-biae,-matowe,-kafle-85x33cm-panele-podlogowe-chc500cm-color-o_1409.html, czyli bardzo jasne panele podłogowe. Zakup zrealizowałem w sklepie, do którego prowadzi link, bo miał najlepsze ceny i ma u mnie plusa za szybką dostawę.

mokwas

Posty: 15

 
Chyba priorytetem każdego klienta są porządne panele podłogowe, ale wybór takich nie jest prosty. Zdarzyło mi się kilkukrotnie trafić do sklepu z panelami podłogowymi, gdzie sprzedawca chciał wcisnąć mi kiepskie panele, które zupełnie nie odpowiadały moim potrzebom.

Polecam omijać takie miejsca.

Sysek56

Posty: 27