• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Podkład pod panele

Podkład pod panele

Witam.

Interesuje mnie fakt, jaki podkład pod panele powinienem zastosować, aby był skuteczny?

wer-klos

Posty: 6

 
Dzień dobry.

Zalecam wszystkim wybrać najlepszy klej do parkietu, albowiem to w szczególności od niego zależy jakość, którą będzie charakteryzował się nasz parkiet. Z całą pewnością nikt nie chciałby, aby pojawiły się problemy z parkietem na krótko po jego ułożeniu i przyklejeniu do podłoża. Znaczące jest zastosowanie poprawnego podkładu, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

TomekK

Posty: 16

 
Witam serdecznie.

Mam wątpliwości dotyczące firmy finishparkiet gdzie zakupić ich artykuły. Osobiście brałem pod spostrzeżenie kilka mniejszych sklepów, jednak dysponują one dość ograniczoną ofertę od producenta. Z kolei podróżowanie jakiejś większej odległości w celu kupienia paneli drewnianych mija się absolutnie z celem.

W sumie mam jeszcze pomysł – nabycie w sieci.

robertanisz

Posty: 39

 
Hej.

Byłem miło zaskoczony, gdy przeanalizowałem ofertę produktów finishparkiet. Znalazłem w niej wiele ciekawych rozwiązań, które doskonale sprawdziłyby się w moim budowanym właśnie domu. Na szczęście mam blisko sklep, który posiada szeroki wybór asortymentu tego producenta.

qbencjusz

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Zalecam wszystkim wybrać najlepszy klej do parkietu, ponieważ to głównie od niego zależy jakość, jaką będzie charakteryzował się nasz parkiet. Z całą pewnością nikt nie chciałby, aby pojawiły się problemy z parkietem na krótko po jego ułożeniu i przyklejeniu do podłoża. Istotne jest zastosowanie odpowiedniego podkładu, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

iDuri

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Mam wątpliwości dotyczące firmy finishparkiet gdzie kupić ich produkty. Osobiście brałem pod uwagę kilka mniejszych sklepów, jednak posiadają one dość ograniczoną ofertę od producenta. Z kolei podróżowanie jakiejś większej odległości w celu nabycia paneli drewnianych mija się absolutnie z celem.

W sumie mam jeszcze pomysł – zakup w sieci.

Darecz34

Posty: 31

 
Cześć.

Ostatnio realizowałem zakup, którym był podkład pod panele na ogrzewanie podłogowe. Zdziwiłem się sporym wyborem w tej kategorii, bo spodziewałem się raczej tylko kilku produktów.

Podkłady do tego celu produkuje całkiem spora liczba producentów.

Trenddd

Posty: 28

 
Hejka. Moim priorytetem było to, aby wykorzystany klej do parkietu był dostatecznie dobrej jakości. Nie chciałem w przyszłości trudzić się z problemami związanymi z kiepskim klejem.

W Internecie wyczytałem, aby unikać klejów, które posiadają wodę, a najlepszym rozwiązaniem są kleje jednoskładnikowe.

taplaty

Posty: 40