• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tychy rolety, polecicie ?

tychy rolety, polecicie ?

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

dukonek6

Posty: 1

 
Ta sama firma, która ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, wobec tego należałoby sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wtedy w domu będzie o dużo cieplej i przyjemniej. Oferty są bardzo dobrze przygotowane poprzez taką doświadczoną firmę.

Jumer45

Posty: 6

 
U nas w domu są rolety zewnętrzne z Katowic od firmy, która zaproponowała nam najlepsze warunki. Wymagań za dużych nie mieliśmy, ale na pewno nie chcieliśmy niepotrzebnie przepłacić za rolety. Oczywiście w przypadku rolet zewnętrznych liczy się, jakość materiałów, bo tylko wtedy taka roleta spełnia w stu procentach swoje zadanie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Miałem na miary na firmę, jaka ma w Katowicach rolety, niemniej jednak nie mogę dzisiaj tego odszukać, mieli wszystkie rodzaje rolet, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie nie powodowało żadnych problemów. Ceny też były niskie.

labuh

Posty: 3

 
Sprawdźcie sobie rolety w Katowicach na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/1,rolety-zewnetrzne.html. firma ma rolety zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego każdy coś dla siebie prędko dopasuje.

labuh

Posty: 4

 
Mam rolety z Tych od firmy, która jest obecna na rynku od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

Marioleczka

Posty: 8

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma naprawdę się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, lecz tradycyjne i jestem z ich oferty naprawdę niezmiernie zadowolony.

Black_Riot

Posty: 4

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Nie ulega wątpliwości były to okna z montażem, bowiem nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, iż tak rzeczywiście wcale to nie kosztowało tak wiele jak niektórym się mogło to wydawać.

090913123

Posty: 2