• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

Często mam numery telefonów z Anglii. Nie wiem, kto do mnie dzwonił i nie wiem, w jaki sposób można to sprawdzić.

PaweL

Posty: 2

 
Mam rodzinę w UK, zatem muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, natomiast zaoszczędzimy wiele stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Saradoonin

Posty: 2

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

czesie00

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, albowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy zł. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Black_Riot

Posty: 2

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były kłopoty. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to niezmiernie wiele pieniędzy.

xacti

Posty: 2

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Zlomex

Posty: 5

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż później za to wszystko płacić.

alibaster

Posty: 4

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować bardzo mnóstwo zdrowia. Bez wątpienia stracimy też bardzo mnóstwo swoich pieniędzy.

Jasio234

Posty: 2

 
W prosty sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niezwykle dobrze przygotowaną bazę, wobec tego prędko odnajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Trafniśw

Posty: 26

 
Na nieszczęście, natomiast oszustów jest niezwykle wiele. Mój znajomy odebrał, natomiast nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Jasio234

Posty: 4