• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

auto ak 47, jaki sklep ?

auto ak 47, jaki sklep ?

Interesują mnie nasiona auto ak 47 ale nie wiem czy można je w ogóle w Polsce zamówić? Gdzie Wy je kupujecie?

ciopix

Posty: 1

 
Wiele czytałem na temat nasion auto white widow na stronie https://panpestka.pl/product/auto-white-widow/. Warto zdobywać wiedzę, która na pewno każdemu się bardzo przyda, bo u mnie właśnie tak się stało.

Ycomojo

Posty: 2

 
W sprzedaży znajdzie się wiele odmian konopi. Można się w tym pogubić. Widziałem ostatnio auto blueberry i zaciekawiło mnie to. Każdy może dopasować smak i aromat do siebie, dlatego warto sprawdzać to wszystko na bieżąco. Na pewno się to przyda.

Paqu

Posty: 26

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma dużo zalet, bowiem można o dużo łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, niemniej jednak na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

TomekK 

Posty: 4

 
Nasion jest dużo. Widziałem gdzieś ostatnio northern light i mnie to zainteresowało. Dziesiątki odmian pozwalają na dopasowanie ich do swoich potrzeb i wymagań.

Klakierek56

Posty: 4

 
W Polsce to jest tak, iż można zamówić nasiona auto ak 47 czy jakiekolwiek inne, natomiast już uprawiać ich nie można. Niestety takie mamy prawo i nikt nie chce tego zmienić.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Nie za wiele wiem o konopiach. Tyle, co się gdzieś słyszało. Myślę, że w Internecie też nie wszędzie są wiarygodne informacje, dlatego trzeba uważać na to skąd się je bierze. Chcemy mieć przecież pewne źródło informacji.

Klara323

Posty: 3

 
Nasion jest mnóstwo. Widziałem gdzieś ostatnio northern light i mnie to zainteresowało. Dziesiątki odmian pozwalają na dopasowanie ich do swoich potrzeb i wymagań.

codePerformance

Posty: 13

 
Nie za sporo wiem o konopiach. Tyle, co się gdzieś słyszało. Myślę, iż w Internecie też nie wszędzie są wiarygodne informacje, zatem trzeba uważać na to skąd się je bierze. Chcemy mieć przecież pewne źródło informacji.

matek562

Posty: 8

 
Znajomy kupował dla siebie nasiona auto zkittlez i był niezwykle zadowolony. Z tego, co wiem je miał ze sklepu internetowego, który działał legalnie w Polsce. Dawniej nie było tak prosto szukać informacji, wobec tego trzeba się radować, że obecnie legalnie nasiona można zamówić.

Klara323

Posty: 2