• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Jak pozbyć się chwastów z ogrodu?

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

djramu

Posty: 21

 
Hej, moja mama prosiła abym zapytała się was co sądzicie na temat kory sosnowej?

Będę wam bardzo wdzięczna za wasze szczere odpowiedzi gdyż chcę aby nasz ogródek wyglądał bardzo pięknie oraz aby był funkcjonalny. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Orange444

Posty: 20

 
Pilnie potrzebuję waszej pomocy, moja koleżanka doradziła mi kupno kory sosnowej gdyż dzięki niej krzewy są chronione oraz chwasty nie rosną. Możecie mi powiedzieć gdzie takową rzecz dostanę?

Będę wam bardzo wdzięczna za szczere informacje. Zależy mi przede wszystkim na jakości i przyzwoitej cenie. Dziękuję wam z góry bardzo i pozdrawiam serdecznie.

giena1977a

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Moja siostra niezwykle kocha urządzać swój ogród i sad jednakże potrzebuje to od niej sporo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to powinność. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Należałoby tam zamówić korę sosnową, jaka hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

AnaLI

Posty: 27

 
Witam serdecznie, niesłychanie zależy mi na pięknym ogródku natomiast wymaga to ode mnie sporo pracy i czasu natomiast z tym mam kłopot bowiem nie ma mnie w wielu przypadkach w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

Hihotek23

Posty: 28

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to niesłychanie dobrą korę za małe pieniądze można nabyć w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam cel też tam nabyć daną rzecz lecz musze jeszcze troszkę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wam choć troszkę pomogłem.

Embrute

Posty: 26

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

Marilka24

Posty: 27

 
Cześć, poszukuje jakiegoś łatwego i w miarę taniego rozwiązania, która pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę niezwykle wdzięczna za wszelkie informacje.

Agmars

Posty: 23

 
Witam, mój tata niezwykle poleca korę sosnową gdyż nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię natomiast także posiada wiele innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

Cybooor

Posty: 23