• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie można kupić korę ogrodową ?

Gdzie można kupić korę ogrodową ?

Witam serdecznie. Znacie i polecacie może jakiegoś dobrego producenta kory ogrodowej? Zależy mi na jakości oczywiście.

Nimert56

Posty: 9

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca zadowolony. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, niemniej jednak jeżeli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak faktycznie nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak faktycznie jeszcze dodatkowo jest.

Bialy_Wilk

Posty: 14

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

MagikP344

Posty: 34

 
Już też zaczynam działać u siebie :) Ogródek mam dopiero od zeszłego roku, wciąż uczę się jak najlepiej o niego zadbać. Od zawsze podobała mi się kora sosnowa wśród roślin, a jeszcze bardziej, gdy dowiedziałam się, że tak super działa ona na glebę. Ale profesjonalne nauki przydają się wszystkim, dziękuję.

Pacothelllucia

Posty: 9

 
Jeżeli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i niewątpliwie niesłychanie dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich propozycji więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

21gregorek

Posty: 16

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bowiem ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza propozycja na rynku. Są nie ulega wątpliwości inne, lecz kora sosnowa zasługuje na duże uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

3czex

Posty: 14

 
To bardzo dobra oferta kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, że to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

matek562

Posty: 14

 
Chyba tak jest w większości propozycji, iż dowóz przy olbrzymich ilościach od producenta kory sosnowej masz gratis.

edyta123

Posty: 11

 
Tutaj mają bardzo dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

Acclaim

Posty: 10

 
To bardzo dobrze, iż dużo ludzi tutaj pozytywnie wypowiada się na temat tego producenta kory. Nie będę miał więc wątpliwości podczas wyboru, dzięki i pozdrawiam.

Pipek56

Posty: 10