• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

nasiona

nasiona

Pytanie odnośnie sklepów z nasionami i cebulkami – gdzie mają niskie ceny? Kupić chcę przynajmniej dwie odmiany kłączy – piwonie i liliowce.

Rodon22

Posty: 16

 
Cześć. Może spróbuj poszukać takich cebulek przez www.nasionaswiata.pl. Sama tutaj zamawiam, a sklep poleciła mi znajoma, która z wykształcenia jest ogrodnikiem, także..;)) Co do konkretnych kwiatów, to ja bardzo lubię zamawiać od nich cebulki lilii i sasanki.

Dagmara87

Posty: 18

 
O hej:)) Bardzo fajne, dobrej jakości cebulki kwiatowe od zawilców znalazłem na www.nasionaswiata.pl. Cenowo też moim zdaniem nie najgorzej. Zwłaszcza, że obczaiłem sobie też inne sklepy i w większości przypadków mieli dużooo drożej. ;)

ekjynio

Posty: 26

 
Musiałabym pogadać z koleżanką, ona ma ogród i się interesuje tematem. Wiem, że teraz poluje na jakieś bardziej egzotyczne kwiaty...Dam znać jak się dowiem czegoś!

Arsenist00

Posty: 21

 
W sumie to bym musiała trochę balkon przyozdobić, bo na razie to wygląda bardzo surowo...praktycznie świeci pustkami. Na pewno kilka donic i kwiatów zrobiłoby fajniejszy klimat.

mamarek

Posty: 25

 
W sumie nawet nie wiedziałem, czy nasiona się czymś różnią. Myślałem, że to wszystko jedno skąd się je kupi, bo i tak to to samo...Dużo zależy od konkretnego producenta cebulek, jeśli chodzi potem o kwitnięcie?

adam_rudasl

Posty: 29

 
Do tej pory tylko raz zamawiałam cebulki przez internet, ale wszystko poszło sprawnie i szybko. Ja akurat kupowałam od www.nasionaswiata.pl. Mają tutaj oryginalne kwiaty egzotyczne, których nie można dostać gdzie indziej. Ale oczywiście są też odmiany dobrze nam znane ;)

vokalek

Posty: 21

 
Sasanki, Dalie, Piwonie – najchętniej to bym uprawiała wszystkie kwiaty ;P Szkoda tylko, że na balkonie mam ograniczone miejsce...Co do sklepu to ja proponuję sprawdzić www.nasionaswiata.pl. Zwłaszcza jeśli chodzi o rośliny cebulowe to mają sporo opcji. Ceny – OK, obsługa i wysyłka – bardzo sprawne.

komspid03

Posty: 19

 
U sąsiadki widziałam ostatnio bardzo fajne kwiaty. To chyba były jakieś odmiany hawajskie, z tego co mówiła. Ciekawa jestem, gdzie kupiła nasiona.

NoweOblicze

Posty: 30

 
Zamówiłam jakoś dwa dni temu nasiona z jednego sklepu online. Jak dotrą i zasadzę to napiszę trochę więcej:) Z tego co widzę, to cenowo mają dość atrakcyjnie. Do napisania!

ZetMichał

Posty: 30