• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Agrecol

Agrecol

Wybieracie się na Targi Gardenia? Nigdy nie byłem i zastanawiam się, czy to rzeczywiście takie niezwykłe wydarzenie, jak czytałem.

ozzie

Posty: 14

 
Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

giena1977a

Posty: 15

 
Nie przepadam za takimi imprezami, ale uważam, że jednak warto być, dlatego staram się skupić na tych rzeczach, które mnie interesują. Odwiedzam też zawsze kiermasz, stanowiska producentów i oczywiście słucham wykładów. W tamtym roku ciekawy był wykład pana Mielickiego na przykład, rozmowy z pracownikami firmy Agrecol (brawa za niezwykle miłe stoisko!) oraz to, co się działo na stoisku "Piękna i Pasji".

Wygodniś22

Posty: 11

 
Jeżdżę co roku. Idealny termin – zanim zacznie się wiosna, doskonała okazja, by się przygotować do sezonu, zarówno jeśli chodzi o nowe pomysły, jak i zakupy potrzenych rzeczy :). W dodatku zawsze wyjeżdżam stamtąd z całą torbą świetnych prezentów, więc warto! W zeszłym roku dostałem też bardzo cenny poradnik o ochronie roślin od firmy Agrecol, przydał się. Ktoś wie może, czy w tym roku też coś takiego przygotowali czy będzie to samo?

labuh

Posty: 10

 
Świetna, sympatyczna impreza. Spotkania z ludźmi z branży zawsze są tam bardzo owocne. Polecam też zwiedzającym hobbystom, a nawet ludziom, którzy nie interesują się specjalnie ogrodnictwem. Kopalnia pomysłów i inspiracji – jak urządzić ogród, jakie kupić akcesoria czy rośliny, jak pielęgnować i chronić te drugie (tu zwłaszcza polecam stoisko firmy Agrecol, doskonale zorganizowane, pracują tam bardzo pomocni ludzie, profesjonaliści, jeśli ktoś ma jakieś pytania nt. pielęgnacji, to tam na pewno pomogą i doradzą).

Kwatuszek

Posty: 32

 
Byłem rok temu, teraz też się wybieram. Podobały mi się nie tylko stoiska stricte ogrodnicze, ale też bufet Republiki Słonecznej i cudowne rzeczy ze starego drewna. Merytorycznie dla mnie najcenniejsze – i tam chyba najwięcej czasu spędziłem – nowoczesne i zarazem przytulne zielone stoisko firmy Agrecol. Cieszę się, że w tym roku też będą, bo znów mam mnóstwo pytań.

jangoz

Posty: 32

 
A nie wie ktoś, czy jeszcze można zgłaszać firmy? Tak przy okazji pytam...

Kitas

Posty: 11

 
Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

Grabow12

Posty: 17

 
Byłem. Najcenniejsze dla mnie były - wykład pana Krzysztofa Mielickiego oraz ogrody pokazowe. Absolutnie cudowne. Warto jechać, na pewno. A, jeszcze firma Agrecol miała dobre materiały i widać było, że włożyli masę pracy w stoisko.

marek

Posty: 8