• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Zdrowy tryb życia

Zdrowy tryb życia

Jako fan żużla prośbę mogę mieć jedynie jedną – polećcie mi jakiś serwis z retransmisjami z pierwszej ligi! Poprzez telewizję ten sport traktowany jest niestety trochę po macoszemu, więc internet to dla mnie jedyna opcja, żeby zobaczyć ścigaczy w akcji;)

Oiles

Posty: 29

 
No cześć, jest parę takich serwisów, niestety z tego co widziałem, to całkiem spory procent chce jakąś opłatę za możliwość oglądania. Nieraz taka opłata może być symboliczna, ale niekiedy kosztuje to nawet kilkadziesiąt zł miesięcznie, co moim zdaniem już jest lekką przesadą. Jeszcze dychę to mógłbym zapłacić za jakieś dobre video, ale trzy dychy to za dużo.

Pozdro!

nithrom

Posty: 33

 
Powiem tak – porządny reportaż wcale nie jest tak łatwo zrobić. Jest to troszkę taki mały film, więc faktycznie trzeba się troszkę napracować, żeby taka relacja miała ręce i nogi. Stąd tak mało ciekawych filmów w sieci. Sam się kiedyś tym parałem i wiem ile pochłania to czasu i energii. Jak się nie ma wsparcia finansowego to trudno coś sklecić, co by się dało oglądać.

MagikP344

Posty: 34

 
Hehe, o ciekawych ludziach to ja nie muszę wcale filmików oglądać. U mnie w bloku to jest prawdziwy skansen ciekawych osobowości:P Jeden sąsiad ma takie hobby, iż rzuca swoim chomikiem z drugiego piętra chcąc go nauczyć latać chyba...Inny kolekcjonuje drewniane chlebaki...dziwne, iż jeszcze żadna telewizja tutaj nie przyjechała;)

Thaniell111

Posty: 30

 
Dla mnie telewizja jest aktualnie tak przesiąknięta polityką, że nie da się tego oglądać. W necie mogę sobie wybrać to co mnie interesuje, zaś nie muszę przez głowę przepuszczać specjalnie przygotowanej medialnej papki z TV. Ciekawe reportaże, sporo newsów dotyczących różnorodnych regionów świata i kraju przedstawionych w obiektywny sposób można odnaleźć już jedynie w internecie.

rrraszka

Posty: 29

 
Witam kolegę kibica:)

Też mam kłopot ze odszukaniem jakiegoś dobrego video z żużlu. Akurat mam tego farta, że mieszkam w Częstochowie, więc na dużo meczów mogę sobie pójść i obejrzeć na żywo...no niemniej jednak jednak wiele meczów na wyjeździe mi przepada. Zostaje mi jedynie relacja w formie tekstowej na portalach, albo jakieś kilku minutowe video ze skrótem meczu...

codePerformance

Posty: 30

 
Jeżeli chodzi o wszystko co związane z żużlem to ja odpowiednio wszelkie informacje znajduję w necie. Dobrą opcją są retransmisje z 1 ligi, które realizuje serwis http://www.itvl.pl. Wystarczy sobie wykupić pakiet za niecałą dyszkę na miesiąc, żeby mieć dostęp do wszystkich relacji. To wychodzi średnio 33 grosze dziennie, więc nie tak sporo.

Jasioneczek

Posty: 34

 
Hej, co do pierwszej ligi żużla, to tam nie ma co oglądać...słabizna panie słabizna:P Jeszcze dekadę temu to rzeczywiście był poziom w naszym rodzimym żużlu niezmiernie wysoki, natomiast to już historia, dzisiaj wszystko idzie w kierunku poziomu piłki nożnej...Ja tam za oglądaniem żużla akurat nie tęsknię.

Alfonsik2

Posty: 25