• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Kino online

Kino online

Cześć, jaki jest teraz najpopularniejszy i przejrzysty przede wszystkim dla użytkownika serwis do oglądania filmów online.

Lupusx

Posty: 5

 
Pewnie rynek się wyrówna, a większość takich portali będzie się finansowała tylko z premium.

EQP

Posty: 6

 
A według mnie wykupienie konta premium na niektórych portalach bardzo się opłaca, bo oglądasz bez reklam, poza tym transferu ci nie zabierają.

syrena88

Posty: 7

 
Jak dla mnie premium w granicach 10 – 20 złotych miesięcznie jest do udźwignięcia. Najlepiej, żeby portale z filmami online dogadywały się z wydawcami. To wyjdzie na dobre wszystkim.

Posty: 11

 
Widziałem, że najwięcej nowości ma teraz ekino-tv.pl. Codziennie wchodzę na różne portale, ale u nich zostaję najdłużej ze względu właśnie na szybkie aktualizacje i brak reklam praktycznie.

AdiXer92

Posty: 13

 
Najlepiej sobie wykupić konto premium. Wtedy nikt się nie czepia i nie blokują transferów. Jak jest dużo użytkowników do oglądania filmów, szczególnie weekendami to bez premium już praktycznie nie obejrzysz. Tyle ludzi jest w sieci ;)

Czapunie24h

Posty: 31