• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

seriale i filmy online

seriale i filmy online

Witajcie! Lubię czasem pooglądać sobie seriale i filmy. Mieszkam jednak za granicą, więc standardowa telewizja nie wchodzi w grę. Gdzie mogę obejrzeć rodzime produkcje?

Pendrzeec

Posty: 15

 
Kocham seriale i filmy, ale przede wszystkim klasyczne polskie filmy! Od pewnego czasu odwiedzam wyłącznie www.serialeifilmy.tv i mogę się dzięki temu przyglądać nie tylko klasyce, ale również i nowym produkcjom. A wszystko to bez monotonnego buforowania. No i co, da się? Da się!

666marian666

Posty: 34

 
Kontrola praw autorskich jest tak rozbudowana, że naprawdę coraz trudniej jest znaleźć aktualne linki na takich stronach. Jeśli chcesz obejrzeć starsze produkcje, to nie ma problemu.

Merlinek

Posty: 17

 
Nie ograniczajmy się. W sieci znajdziemy przecież oprócz zwyczajnych stron z filmami i serialami, również i telewizję online z polskimi kanałami filmowymi. Wtedy jest okazja odkryć coś nowego.

bezi2

Posty: 41

 
A po co Ci sama strona z wyłącznie filmami? O wiele ważniejsze od tego jest posiadanie dużej bazy informacji, opinii i komentarzy. Bez tego nie znajdziesz nic nowego wartego uwagi. Pamiętaj o tym!

Ilot78

Posty: 15

 
No jak to zwykle bywa, najtrudniejszą rzeczą jest znalezienie dobrego portalu. Ja mam kilka swoich, ale i tak musiałem się przyzwyczaić do pewnych ułomności. Nie ma darmowego i bezproblemowego serwisu. Kilka reklam to obowiązek.

Anjinsaan

Posty: 24

 
Może jednak uda Ci się samemu. W Google masz naprawdę zatrzęsienie tych serwisów i bardzo wiele jest źródeł może zostać wykorzystane. Dasz sobie radę.

Gosienka54

Posty: 26