• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Przeglądam ostatnio ceny drewna, różnych materiałów wykończeniowych i jestem trochę przerażony. Planowałem od jakiegoś czasu zamówienie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie, ale teraz się waham i nie wiem, czy ktoś jeszcze w normalnych cenach ogarnia temat. Warto, czy nie warto? Jak u siebie działaliście?

Wielki Duch

Posty: 1

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

ciopix

Posty: 7

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Dzidzia

Posty: 3

 
Wszyscy w Szczecinie od nich zamawiają kuchnie https://www.studiowiking.pl/, a przynajmniej masa ludzi, których znam. Nie mam innego kontaktu, bo po prostu klasa projektowania światowa, do tego każdy możliwy rozstaw do dyspozycji i sposób wykończenia. Jeżeli masz nietypowy pomysł na kuchnię to ogarną.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nie jest tajemnicą, że wszystko drożeje, ale oni akurat sensownie podchodzą do wyceny i dają klientowi czas na zastanowienie. Terminów również dotrzymują. Widziałem meble na żywo jeszcze przed zamówieniem i to się sprawdziło.

Herbuś

Posty: 28

 
Przyjrzyj się różnym stylom wykończenia kuchni. Geometryczne, idące w górę kuchnie fajne i bardzo praktyczne. Nie masz w nich problemów organizacyjnych. Posiłki robisz z jednej pozycji, a odwracasz się od blatu i masz zlew od razu. Mi się taki układ najbardziej podoba.

pawel253

Posty: 2