• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tanie gadżety reklamowe, jaki sklep ?

tanie gadżety reklamowe, jaki sklep ?

Podajcie mi namiary na sklep z tanimi gadżetami reklamowymi, bo nie wiem, do kogo ma się zgłosić po pomoc?

45_000

Posty: 1

 
Gadżety kupić można zawsze, ale liczy się też pomysł, w jaki sposób się promować. Ma to przecież przynieść same korzyści, dlatego strategia odgrywa tutaj bardzo ważną rolę i nie można o tym zapominać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Oferty z tanimi smyczami reklamowymi znalazłem tutaj https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/smycze-reklamowe.html. Nie wiem czy to jest dobra oferta, dlatego sprawdźcie sami. Nie zamawiam takich gadżetów, ale akurat na coś takiego udało mi się przypadkowo natrafić.

gażynaa56

Posty: 2

 
Dawniej myślałem, że jeśli zamawiam tanie gadżety reklamowe to raczej nie będą dobrze wykonane. Zaryzykowałem i okazało się, że niska cena wcale nie musi oznaczać, że to będzie coś niezwykle byle, jakiego.

Komimya

Posty: 3

 
U nas zamawialiśmy gadżety reklamowe prosto od producenta. To akurat naszej firmie się bardzo opłacało. Zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy, ale i czasu, bo producent pomógł nam w tym żeby dopasować jakieś gadżety.

Krzysio

Posty: 8

 
Na szukanie trzeba poświęcić dużo czasu. Wiem, bo jakiś czas temu dostałem zlecenie żeby znaleźć coś oryginalnego i na czasie. Kilka dni non stop przeglądałem i analizowałem. Ostatecznie wybrałem długopisy, bo okazuje się, że są ponad czasowe. Przydają się każdemu bez względu na to, co robi i czym się zajmuje.

Fanatyk

Posty: 3