• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

odszkodowania powypadkowe, gdzie warto ?

odszkodowania powypadkowe, gdzie warto ?

Czy ktoś zna Kancelarię Enres? Znalazłem ich ofertę i miałbym dla nich pracę, ale nie wiem czy są na tyle dobrzy, aby im zaufać?

33-odwaga

Posty: 1

 
Ubezpieczyciel zawsze kombinuje żeby wypłacić tak mało pieniędzy jak to tylko jest możliwe. Nie można tego przyjmować tylko trzeba zwrócić się po pomoc do kancelarii, która naszą sprawą bardzo chętnie się zajmie.

gryzon

Posty: 8

 
Lepiej byłoby nie uczestniczyć w wypadkach, ale jeśli już ktoś w nas wjedzie albo nas rozjedzie to nie można tego odpuszczać. Walczymy aż uda nam się uzyskać wysokie odszkodowanie.

TomekK

Posty: 2

 
Korzystałem już kilka razy z różnych kancelarii. Może i biorą za to pieniądze, niemniej jednak czy my wiedzielibyśmy jak mamy sami się za to zabrać? Mało, kto z nas jest ekspertem w prawie. Sądy w przeciwnym razie patrzą, jeżeli sprawą zajmują się profesjonaliści, dlatego pożądane byłoby się do nich zgłosić.

Klara323

Posty: 2

 
Zawsze trzeba walczyć o swoje, wobec tego wynajmujemy kancelarię, która zna się na odszkodowaniach powypadkowych i wówczas oni już zajmują się całą resztą. Nikt lepiej od nich tego nie zrobi, bowiem to doświadczeni ludzie.

Michaś

Posty: 4

 
Mnie w uzyskaniu odszkodowania za śmierć matki pomogła firma https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Jestem im bardzo wdzięczny za pomoc, bo sam bym sobie z tym na pewno nie poradził.

namok

Posty: 3

 
Trzeba od razu skontaktować się z firmą, która zajmuje się odszkodowaniami. Oni bardzo dobrze się na tym znają, dlatego są w stanie nam pomóc. Przejrzą dokumenty i dadzą nam odpowiedź czy są w stanie zająć się sprawą. Sami nigdy nie wywalczymy takiego odszkodowania jak oni.

Klasowe34

Posty: 10