• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny szczecin, kogo polecicie ?

fotograf ślubny szczecin, kogo polecicie ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

grudzin56

Posty: 1

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

TomekK

Posty: 3

 
Każdy ma inny gust, jeżeli chodzi o zdjęcia, wobec tego trzeba sprawdzać inne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

pawel253

Posty: 5

 
My wybraliśmy droższego fotografa, ale naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego zdobyliśmy cenną wiedzę. Warto na to poświecić trochę czasu, bo wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, ale po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

wertus00

Posty: 8

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To znaczy, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a później na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Należałoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o sporo taniej niż osobno.

Zendenn1

Posty: 32

 
My wybraliśmy droższego fotografa, lecz rzeczywiście było warto. Porównywaliśmy dużo przeróżnych ofert, dlatego otrzymaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić trochę czasu, albowiem wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, lecz po dziesiątej ofercie będzie o dużo, dużo lepiej.

miko_poz

Posty: 45

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały rzeczywiście super ładne fotografie.

czesert

Posty: 12

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest bardzo ważne. Fotograf powinien mieć bardzo duże doświadczenie. Tylko wtedy szanse na to, że uda nam się uzyskać super efekty są bardzo duże. Do wyboru są różne pakiety, dlatego łatwo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

gregcie@

Posty: 16