• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

producent opakowań

producent opakowań

Prowadzimy działalność produkcyjną i jesteśmy na etapie szukania opcji, dzięki którym będzie można uatrakcyjnić w jakiś sposób własną działalność, tak by zachęcić klientów do kupowania naszych produktów. I tak w tym kierunku między innymi zastanawiamy się nad zmianą opakowań. Jeśli macie jakiegoś sprawdzonego producenta, gdzie będzie można opakowania zamówić to dajcie znać.

namok

Posty: 1

 
My stosujemy obecnie w firmie opakowania dostarczane przez Torro (https://torro.pl/pl). Firma jest producentem, zamawiamy duże partie z naszymi nadrukami, które nawiązują do produktu, sprawne wykonanie, dobra cena. Jeśli chodzi o format opakowań to można właściwie dowolne propozycje u nich zamówić, tak więc ta oferta faktycznie wypada na bardzo dobrym poziomie, warto się z nią zapoznać.

pawel253

Posty: 18

 
Jak będziesz zamawiał opakowania do firmy to zobacz jakie są możliwości jeśli chodzi o ich wykonanie na indywidualne zamówienie. Pod tym katem można obecnie liczyć na sporo ciekawych ofert więc jak będziesz szukał odpowiednich opakowań to staraj się mieć coś takiego co estetycznie będzie się wyróżniało, tak by przez potencjalnych klientów opakowania też były odbierane w pozytywny sposób.

matckhew

Posty: 2

 
Taka oferta, która się wyróżnia to przede wszystkim opakowania o świetnej estetyce, które będą charakteryzować się bardzo dobrą jakością i będziemy z nich zadowoleni jeśli chodzi o to jak są wykonane. Możliwości jest sporo, firmy tez między sobą mocno konkurują więc warto będzie szukać takiego dostawcy, który zagwarantuje wyróżniające się opakowania. Najlepiej tutaj skontaktować się z jakąś drukarnią, która takie produkty indywidualnie będzie w stanie wykonać.

MiSER

Posty: 4

 
Właściwie każdy kształt i rodzaj opakowania będziesz mógł zamówić za pośrednictwem Torro (https://torro.pl/pl). Świetnie przygotowana oferta jeśli chodzi o opakowania, można liczyć na ich propozycje, bardzo duże doświadczenie i baza produktów, które przygotowują również bardzo szeroka. Jeśli nie do końca wiesz na jakie opakowania się decydować to można także liczyć na ich pomoc.
Rosnące zainteresowanie jeśli chodzi o opakowania jest spore, ponieważ wiele firm produkcyjnych zaczyna coraz bardziej zauważać, że to jak produkt jest zapakowany ma bardzo duże znaczenie dla powodzenia sprzedaży i okazuje się, że coraz więcej firm bierze taką kwestię pod uwagę i zamawia opakowania indywidualnie dla siebie.

Fowl1990

Posty: 23

 
Doskonałą bazę jeśli chodzi o produkcję opakowań ma firma Torro (https://torro.pl/pl) Wielki plus za to, że można u nich zamówić dowolne opakowanie, które będzie indywidualnie pod Twoje oczekiwania wykonane. To właściwie duża wygoda i warto z tego skorzystać. Firma od lat obecna na rynku, ze świetną bazą maszyn, dlatego szybko realizują zamówienia i dostarczają wysokiej jakości opakowania dla wszystkich klientów.

Wygodniś22

Posty: 3