• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

masaz stop slask, polecicie ?

masaz stop slask, polecicie ?

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Zlomex

Posty: 2

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

bartek33

Posty: 7

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

agdb1301

Posty: 8

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to naprawdę bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

ełzebiusz09

Posty: 12

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

audi25

Posty: 11

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z niezwykle dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam fachowo wykonane masaże.

Marioleczka

Posty: 3

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, lecz miło się zaskoczyłem. To działa niezwykle dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Spirek

Posty: 12

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry faktycznie pomógł. Miałem kłopoty z nerwami, bo mam stresującą pracę, lecz fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i faktycznie zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

labuh

Posty: 21