• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Proszę o pomoc odnośnie rejestratora czasu pracy ?

Witam. Czy znacie jakąś sprawdzoną firmę, która będzie mogła zaproponować mi rejestrator czasu pracy?

irecki67

Posty: 6

 
Sporym problemem w mojej firmie stała się niedawno ewidencja czasu pracy. Wszystko za sprawą dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, jakie w niesłychanie krótkim okresie zaczęło zatrudniać duże grono osób. Wydaje mi się, że wdrożenie stosownego systemu sprawi, że pozbędę się problemów :)

Merylek45

Posty: 24

 
Nawet kilka tysięcy zł potrafi kosztować wysokiej jakości system rcp, co nie winno dziwić absolutnie żadnego przedsiębiorcy. Wystarczy zbadać oferty firm w Internecie.

sgemino

Posty: 15

 
Wyzwaniem w mojej firmie była do tej pory ewidencja czasu pracy. Przestała być wyzwaniem, gdy zastosowałem właściwy elektroniczny system rejestracji czasu pracy. Jeszcze do niedawna nie wiedziałem o jego istnieniu.

El2CzupakaBra

Posty: 16

 
Zainwestowałem niedawno w rejestrator czasu pracy, który dostarczyła i skonfigurowała u mnie ta firma: http://www.bluetek.pl. Wśród wszystkich przedsiębiorstw z tej branży wyróżnia się na plus zarówno jakością produktów, jak i satysfakcjonująco niskimi cenami. Weźcie pod uwagę tą firmę :)

Fowl1990

Posty: 22

 
Nie mam pojęcia, który rejestrator czasu pracy powinienem wybrać. Wiem, iż na rynku jest kilka firm, jakie mają interesujące produkty i zapewniają wysoką jakość urządzeń.

Lupusx

Posty: 15

 
Pamiętajcie, iż rejestrator czasu pracy to niejedyny wydatek, który będziecie musieli ponieść wyposażając w odpowiedni sposób swoją firmę. Należy pamiętać, że w rachubę mogą wchodzić także chociażby czytniki zewnętrzne, a także urządzenia z dodatkowym rejestratorem kontroli dostępu.

Snaco

Posty: 19