• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam partnera Comarchu co mi system erp zrobi ?

Szukam partnera Comarchu co mi system erp zrobi ?

Szukamy partnera comarchu, który wdroży nam system ERP, chodzi nam o wielopłaszczyznowe rozwiązanie.

tefal100

Posty: 8

 
Prowadzę biuro rachunkowe, niedawno zdecydowałam się na wdrożenie systemu ERP, wreszcie odetchnęłam w większości spraw z ulgą. Produkty sektora ERP to naprawdę wszechstronne rozwiązania. Partner Comarch godny polecenia pod każdym względem, oprócz wdrożenia systemu oferuje serwis, ochronę antywirusową.

twojezdrowie24

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o wdrożenie systemów Comarch ERP to nie takie hop siup i należałoby zadbać o to, żeby zrobiła nam to konkretna firma z rekomendacjami. U nas trochę to trwało, natomiast teraz są super efekty.

Bryzyt1

Posty: 18

 
Szanse jeśli chodzi o wdrażanie systemów Comarch ERP jest ogrom, tak samo jak partnerów comarch. Trzeba umieć ich rozszyfrować, który jest najlepszy, bo można się wkopać.

Nan3k

Posty: 27

 
Wybraliśmy tego partnera comarch. Obawy były bo to większa inwestycja, ale nie było po co. Pomogli w uzyskaniu dofinansowania na wdrożenie systemów Comarch ERP. Obsługa wręcz idealna.

eXtreme23

Posty: 27

 
Nam Comarch ERP robili oni http://infortes.pl. Bez zastanowienia polecam więc tę firmę i nie mówię tego po to, bo mam w tym cel finansowy, to profesjonalnie działająca firma i w dodatku kompleksowo. Sami zobaczcie na stronie info.

byku65

Posty: 13

 
Ciekawi mnie tylko fakt jak to wygląda cenowo. W gigantycznych firmach wdrożenie systemów ERP jest opłacalne, ale tak jak w przypadku mniejszej jak moja to chyba za ogromna inwestycja. Może się mylę, będę się kontaktował i pytał.

yetsize22

Posty: 13

 
Prowadzę biuro rachunkowe, niedawno zdecydowałam się na wdrożenie systemu ERP, wreszcie odetchnęłam w większości spraw z ulgą. Produkty sektora ERP to rzeczywiście wszechstronne rozwiązania. Partner Comarch godny polecenia pod każdym względem, oprócz wdrożenia systemu oferuje serwis, ochronę antywirusową.

SStasiol

Posty: 34

 
Niezmiernie dobra firma, u nas zrealizowała szybko i profesjonalnie zlecenie na system ERP. Jesteśmy bardzo zadowoleni więc w ramach podziękowań, reklama:)

Kturyśśś

Posty: 26

 
To dobrze, że pomagają w dofinansowaniach. Już podjęłam też decyzję o systemie ERP, ale właśnie budżet jest jedyną przeszkodą. W takim układzie będę się jak najszybciej kontaktowała. Szkolenie też bardzo dobrze, że przeprowadzają.

PawełPw

Posty: 34