• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna

Witam.

Czy myślicie, że wśród niespodzianek na imprezę okolicznościową sprawdzi się czekoladowa fontanna?

Agmars

Posty: 12

 
Hej.

Długo wydawało mi się, iż fontanna czekoladowa w Krakowie może wiązać się z przesadnie ogromnym kosztem, ale rzeczywistość okazała się nieco bardziej łaskawa. Za całkiem sporą fontannę o wysokości ponad 80 centymetrów zapłaciłem 1000 złotych, a wystarczyła ona dla około 150 gości, więc to dość słynna opcja.

kry7

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Sam spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego, jak wygląda fontanna czekoladowa w Krakowie. Teraz jestem jedną z ludzi, które zarówno są pod wrażeniem, albowiem taka fontanna potrafi uświetnić każdą uroczystość i sprawić, iż będzie ona niezapomniana.

A za fontannę płaciłem około 700 pln.

Olecek33

Posty: 28

 
Witam.

Zawsze chciałem zamówić fontannę czekoladową, ale nie mogłem znaleźć firmy, w której mógłbym to zrobić. Kolega podsunął mi niedawno http://www.czekoladowafontanna.com, a więc adres strony internetowej firmy, która wykonuje takie fontanny. Przyznam szczerze, że udało mi się ją zamówić w atrakcyjnej cenie.

Polecam!

Abyss

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Sporo słyszałem na temat czekoladowej fontanny, niemniej jednak dopiero Wasze wypowiedzi na tym forum przekonały mnie, iż to będzie wyborny pomysł w przypadku imprez okolicznościowych. Teraz jestem na etapie szukania firmy, jaka wykona dla mnie doskonałą fontannę z czekolady :)

Wygodniś22

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Sam spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat tego, jak wygląda fontanna czekoladowa w Krakowie. Teraz jestem jedną z osób, które także są pod wrażeniem, bo taka fontanna potrafi uświetnić każdą uroczystość i sprawić, że będzie ona niezapomniana.

A za fontannę płaciłem około 700 złotych.

JaajaNNN

Posty: 22

 
Cześć. Fontanna czekoladowa w Krakowie jest możliwa do zamówienia w paru miejscach.

Wiem o tym, bo sam wahałem się długo nad wyborem odpowiedniego miejsca, w którym złożę zamówienie. Przyznam szczerze, iż jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. W sumie liczy się dla mnie smak, wygląd oraz terminowość, a więc, aby moja fontanna została wykonana na czas.

icee

Posty: 22

 
Cześć. W związku z cenami, o których piszecie wydawało mi się, że fontanna alkoholowa będzie dobrym pomysłem tylko na większe imprezy. Zdziwiłem się, że jej koszt zaczyna się od zaledwie 250 złotych, a w grę wchodzi tylko zakup własnego alkoholu dostosowując zapasy do ilości gości.

Saren77

Posty: 26

 
Hejka.

Trudno mi sobie wyobrazić obecnie, aby jakakolwiek uroczystość odbyła się bez fontanny czekoladowej. Niedawno zamówiliśmy taką o pojemności ponad 5 kg, na jaką składała się belgijska czekolada. W zamówionym zestawie znalazła się fontanna, przygotowanie przekąsek, serwetki i dowóz, więc niedrogo.

Ron

Posty: 26

 
Hejka. Przed moimi 18-tymi urodzinami koleżanka podsunęła mi pomysł, że mogłaby się pojawić na nich fontanna alkoholowa. Muszę przyznać, że całkiem długo namawiałam rodziców, aby zgodzili się na takie rozwiązanie (koszt około 250-350 pln), a ostatecznie mi się udało dopiąć swego :)

Klarka34

Posty: 15