• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Restauracja Warszawa

Restauracja Warszawa

Cześć, gdzie w Warszawie jedliście najlepszą pizzę do tej pory? Chce mi się czasami czegoś nowego spróbować, ale jakość niektórych lokali pozostawia niestety wiele do życzenia.

Miki789

Posty: 2

 
Niedaleko Muzeum Narodowego w Warszawie masz smaczne restauracje, więc tak przy ul. Chmielnej bardziej bym się rozejrzał. Dobra lokalizacja na spotkania biznesowe.

kerad17

Posty: 12

 
Lubię ogólnie rozbudowane menu w restauracjach, szczególnie mieszanie smaków. To świadczy o profesjonalnym podejściu.

Ilot78

Posty: 15

 
Lubię testować restauracje i przyznam, że nie zamykam się na nowe smaki. Ale lubię wracać do lokali, które charakteryzują się fajną atmosferą i fachowym podejściem do obsługi klienta.

czes212

Posty: 25

 
Salę VIP bierz i nawet się nie zastanawiaj. Takich klientów restauracja traktuje priorytetowo i na pewno się nie zawiedziesz, jak masz kogoś ważnego obsłużyć.

Acclaim

Posty: 11

 
Szukaj restauracji z kilkoma poziomami. Wtedy goście sobie nie wchodzą w drogę. Przyda się też oddzielny bar, ale nie zawsze jest niestety taka możliwość.

propek1

Posty: 7

 
Na śniadania biznesowe proponuję

codePerformance

Posty: 15

 
Stawiam na kuchnię polską zawsze. Solidna, dużo na talerzu i praktycznie uniwersalna na spotkaniach towarzyskich. Catering też dość tanio w takim wydaniu wychodzi.

tomeix

Posty: 22

 
Spójrz też na rankingi tripadvisor chociażby. Dla mnie to bardzo ważny wyznacznik jakości przed wyjściem do restauracji. W Warszawie uważam jakość jedzenia w lokalach wzrosła w ostatnich latach. Zdarzają się prawdziwe perełki kuchni polskiej i międzynarodowej. Trzeba szukać.

audi25

Posty: 13

 
Porozmawiaj z menedżerem restauracji, bo przy naprawdę dużych grupach można coś zawsze wynegocjować. Lepiej postaw na standardowe, a nie specjalistyczne menu, bo cenowo wyjdziesz na tym lepiej.

Lupusx

Posty: 17