• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Dobra Restauracja sala bankietowa

Dobra Restauracja sala bankietowa

Cześć!x W okolicach Kalisza potrzebuję znaleźć salę weselną. Ktoś coś? Macie jakieś fajne ustronne miejsce sprawdzone z dużą ładną salą i rzeczywiście smaczną kuchnią?

TomekK

Posty: 3

 
Do zorganizowania konferencji bardzo nam się ładnie sprawdziła Ludwinka – http://ludwinka.pl. To jest niedaleko Pleszewa (dobry dojazd od strony Kalisza czy Ostrowa Wlkp.). Na miejscu jest restauracja, jest hotel, jest też fajna efektowna drewniana chata żeby zrobić grilla, warunki do zorganizowania takiego eventu mają świetne.

Bialy_Wilkos

Posty: 7

 
JA to zawsze mam problem z meblami w restauracjach, te stoliki i krzesła rzadko kiedy mi pasują jeśli chodzi o wysokość albo mam blat za nisko, albo za wysoko i muszę siedzieć wyprostowana i napięta.

Deffik

Posty: 17

 
Propozycja szyta na miarę. Nad wyraz podoba mi się szybkość z jaką działają. Nad wyraz polecam!

Kitas

Posty: 16

 
Co do kosztów, to chcę powiedzieć, że rzeczywiście jest tutaj tanio. Też jeśli ktoś chce zaoszczędzić to myślę, że na prawdę warto.

Marioleczka

Posty: 14

 
Fantastyczna propozycja! To niesamowite, że można stworzyć ofertę, aż tak wszechstronną. W jednym miejscu odszukałem wszystkie konieczne towary a także usługi. Fajnie, że w osobistym kraju są osoby, które podchodzą w tak wykwalifikowany sposób do tego zagadnienia. Warto sięgnąć z oferty, albowiem jest ona cudownym połączeniem atrakcyjnych cen z najwyższą jakością wykonania.

Marioleczka

Posty: 6

 
Tak jak czytałam na forach firma jak najniezwyklej godna uwagi. Już samą stronę mają fajnie prowadzony, wszystko jest stosownie opisane.

Marioleczka

Posty: 10