• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Restauracja Pozań

Restauracja Pozań

Szukam w Poznaniu jakieś restauracji, gdzie będzie można zjeść smaczne hiszpańskie jedzenie. Jeśli znacie takie miejsce to dajcie znać, chętnie spróbuje tamtejszej kuchni. Ogólnie potrzebuje jakiegoś sensownego miejsca z miłą atmosferą.

Yuri20

Posty: 6

 
Poszukaj w Poznaniu różnych hiszpańskich restauracji i postaraj się je samodzielnie sprawdzić, porównać wtedy będziesz wiedział, gdzie ta hiszpańskość jest rzeczywiście prawdziwa a gdzie nieudana.

Thaniell111

Posty: 30

 
Dla mnie i znajomych jeśli chodzi o kuchnię hiszpańską w Poznaniu to tylko i wyłącznie oferta www.tapas.pl. W sumie od 19 lat obecni w Poznaniu serwują świetną, prawdziwie hiszpańską kuchnię, jestem przekonany, że będziecie z ich propozycji zadowoleni.

Oleee34

Posty: 6

 
Smaczne jedzenie w hiszpańskim stylu z tego co wiem jest dość popularne i chętnie wybierane, jednak tylko nieliczne restauracje mają rzeczywiście kucharzy, którzy są w stanie takie posiłki na wysokim poziomie wykonać.

Franek.5

Posty: 8

 
W mojej ocenie mamy sporo hiszpańskich restauracji na rynku, ale mało z nich ma rzeczywiście hiszpańską kuchnię. Więc sprawdź sobie różne opcje i sam próbuj, by ocenić, gdzie to jedzenie będzie najbliższe Hiszpanii.

Olipet56

Posty: 5

 
Restauracji hiszpańskich znajdziemy u nas w kraju całkiem sporo, ale zanim do jakieś się wybierzecie to sprawdźcie na ile rzeczywiście to co tam proponują ma hiszpański charakter, a na ile tylko z nazwy ta restauracja jest hiszpańska. Mimo licznych prób nadal ciężko o dobrą hiszpańską restaurację u nas w kraju.

Lupusx

Posty: 5

 
Sprawdź różne dostępne opcje i sam oceń, gdzie będzie Ci najlepiej smakować. Tak rzeczywiście najlepiej ocenić restaurację. Opinie innych niestety mogą być mylące.

lalusiński

Posty: 8

 
Co do hiszpańskiej kuchni to co wiadomo to, że jest bardzo trudna i znalezienie dobrej restauracji, która będzie w stanie ją zrealizować nie będzie prostym zadaniem. Ale warto szukać, bo jak się uda to niebo dla podniebienia.

edyta123

Posty: 9

 
Sporo restauracji próbuje walczyć z hiszpańską kuchnią, jednak to co trzeba podkreślić to fakt, że temat nie jest prosty i przygotowanie smacznych hiszpańskich dań jest bardzo trudne. Dlatego tak ciężko o dobrze funkcjonując hiszpańską restaurację.

małgoś45

Posty: 8