• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fajne miejsce na Kazimierzu

fajne miejsce na Kazimierzu

Hej, czy możecie polecić jakieś fajne miejsce na Kazimierzu, gdzie można dobrze zjeść?

Black_Riot

Posty: 5

 
HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – zobacz tam – bardzo miła obsługa i dobre jedzenie – jak ktoś lubi pikantne to będzie to miejsce jak znalazł – spróbujcie sobie pikantne skrzydełka – są naprawdę dobre.

Ananasek

Posty: 18

 
Już na wejściu do restauracji powiedz, że jesteś z polecenia. Wtedy masz praktycznie zagwarantowaną lepszą jakość. Wykorzystaj to.

szymon2626

Posty: 9

 
Jak lubisz dobrze i tanio zjeść to polecam Ci HaHa Bar&Grill – ja praktycznie zawsze wcinam tam Tortille z buncem, pomidorami i pesto z rukoli. Cenowo wygrywają lokalnie z większością podobnych knajp. Ocena w mediach społecznościowych ostatnio, kiedy sprawdzałem to 4.8/5, więc bardzo wysoko. Znam ich od dawna. Sprawdzony grill w Krakowie za rozsądne pieniądze. Sporo osób chodzi, a to też o czymś świadczy.

090913123

Posty: 16

 
Na Placu Nowym 3 na Kazimierzu jest HaHa Bar & Grill - > Mają nawet swoją stronę na FB → www.facebook.com/HaHaGrillBarKrakow/a> . Wysoko oceniane miejsce, dlatego ci przekazuję namiary.

codePerformance

Posty: 20

 
Smaczne jedzenie mają np. w HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – kilka dni temu jadłem tam tradycyjny żurek i pieczone udko z Kaczki – jest po prostu świetne – a kaczkę dobrze przyrządzić to spora sztuka.

Yuri20

Posty: 23

 
Z mojego doświadczenia wynika, że warto pozytywnie recenzować restaurację po wizycie, ponieważ można wtedy dostać ciekawą promocję lub nawet solidny rabat na ulubione danie. Kilka razy już mi się tak zdarzyło.

23-Obert

Posty: 13

 
Zobacz sobie na HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – zarąbiste jedzenie w niskiej cenie.

johncena67

Posty: 16

 
Zdecydowanie polecam HaHa Bar & Grill na Kazimierzu w Krakowie – bardzo dobre jedzenie i w niewygórowanych cenach – w sam raz na lunch i studencką kieszeń.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Najlepiej przy wyborze restauracji zwracać uwagę na menu. Moim zdaniem skromne, ale dopracowane menu jest najlepsze od tego bardziej rozbudowanego, gdzie właściwie nie wiesz, co wybrać. Im więcej pozycji w menu, tym prawdopodobnie jakość w pewnym momencie się obniża.

eGoogle

Posty: 17