• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pizzeria Ełk

pizzeria Ełk

Cześć! Kojarzycie dobre pizzerie w Ełku? Będę za jakiś czas tutaj na kilka dni, w sprawach służbowych i pewnie będę szukał jakiejś jadłodajni, a pizza jest na tyle uniwersalna, że będzie najbezpieczniejszą opcją ;)

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Można rzeczywiście wyłowić trochę fajnych promocji na pizzę w mieście. Gdzieś mi ktoś mówił, że jakaś pizzeria ma taką opcję jak 2 za 1 , albo jak on się nazywała i na jakiej ulicy to już nie skojarzę.

Jasio234

Posty: 19

 
Jest trochę tych pizzerii w okolicy to fakt. Ja to się słabo orientuję, już prędzej mój syn by coś wiedział pewnie, jego pokolenie to praktycznie żyje na takim fast foodzie ;P

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Mnie najbardziej podchodzi pizza Arizona z pizzerii Mamma Mia (ich strona - www.mamma-mia.elk.pl) na Kilińskiego. Trochę ostra, ale takie właśnie lubię ;-) Dobrze sobie od razu coś zimnego do popicia zamówić;) Ogólnie robią tutaj dobre rzeczy, mają super wypieczone ciasto, nie jest takie ciężkie i mokre jak w innych firmach.

Klarkat56

Posty: 33

 
W Ełku to nie wiem, ale pod miastem jest bardzo fajna knajpka, gdzie podają super rzeczy z kuchni tradycyjnej Mazurskiej. Jak ktoś lubi regionalizmy to fajna sprawa.

reserveme

Posty: 26

 
Pizzy to ja akurat unikam...za dużo kalorii, a ja niestety muszę to kontrolować, bo walczę z nadwagą. Mam tak surową dietę, że nawet słone paluszki w grę nie wchodzą, a co dopiero pizza;)

Franken2

Posty: 23

 
Takiej swojej ulubionej pizzerii to nie mam. Powiem, że chyba zdarzyło mi się w ostatnim roku jeść we wszystkich lokalach w mieście i ogólnie mam wrażenie, że poziom urósł. Pizze są dobrze upieczone, nie szczędzi się też składników tak jak kiedyś.

iHS

Posty: 14